GetMyInvoices – Achter de schermen: Sales

maandag, 2. november 2020 | 0 Opmerkingen

SaaS en factuurbeheer hoeven niet droog en afgelegen te zijn. We willen ten alle tijden graag aanspreekbaar en dicht bij onze klanten staan. Dat is waarom wij een kenmerkende serie willen publiceren dat u meer inzicht geeft in ons werkroutine en u actief daarbij betrekken. Om daar mee te beginnen hebben wij gesproken met Jan Moritz Wagner. De 33-jarige was hoofd van GetMyInvoices Sales sinds december 2019.

Sales Management

Moritz, sales betekend over het algemeen distributie of detailhandel. Is dat wat u doet?
De distributie van sales van GetMyInvoices omvat verschillende items. Kenmerkend is de nauwe verwevenheid met de marketing- en supportafdelingen; het resulteerd vanuit de verantwoordelijkheid. Wij hebben een groot voordeel dat vele bedrijven in het midden zijn van het veranderen van analoog naar digitaal en aan het zoeken zijn naar oplossingen. In de factuurmanagement sector, veel klanten komen naar ons om hun uitdagingen efficiënt en, bij voorkeur, geautomatiseerd op te lossen.

Onze klanten zijn veelal freelancers, ondernemers en belastingadviseurs. Om hen precies te kunnen targeten en bereiken, creëren we nauwe banden met marketingactiviteiten. Wij focussen sterk op social media en zoekmachine marketing. Support is een belangrijke salesfactor, ook voor ons. Dat is waarom sales en support zeen afdeling zijn bij GetMyInvoices.

Wat zijn uw verantwoordelijkheden, wat doet u gedurende de dag?
Als u mij neemt, bijvoordbeeld, heb ik gesprekken met belastingadviseurs, onderhandelen in individuele pakket plannen, representeer GetMyInvoices aan partners en op events, coördineer en hou toezicht op diverse taken. Dit houd het volgende in, bijvoorbeeld: Het support team welkomt onze nieuwe klanten, beantwoorden de eerste vragen en helpt hen als er problemen zijn met de initieële set-up of met het leren kennen van onze oplossing. Voor onze proefperiode verloopt, onderzoeken wij of onze potentiële klanten tevreden zijn met het product en discuseren welk pakket het beste bij hun aanvraag past. Klant feedback is vitaal voor ons omdat het is geïntegreerd in ons nieuwe kenmerk op optimalisatie.

Dit jaar hebben we een basisstructuur uitgewerkt voor zowel distributieactiviteiten als hun tracking. Zo hebben we ons klantrelatiebeheer uitgebreid met software, waardoor we nu een betere klantendatabase hebben en gerichter advies kunnen geven en onze marketingactiviteiten nog nauwkeuriger kunnen controleren. We hebben de 800 belastingadviseurs, die GetMyInvoices al gebruiken, ingedeeld in categorieën om optimaal voor hen te zorgen. Met behulp van specifieke vragen en analyses van individuele problemen kunnen we specifiek op hun respectievelijke vereisten ingaan. Het bijzondere hier is dat we gratis ondersteuning bieden zonder beperkingen. Dat onderscheidt ons van andere aanbieders in de SaaS-sector, waar support-flat rates gebruikelijk zijn.

Samenwerken – dat wil zeggen, zorg dragen voor onze integratiepartners – is ook een sector die onder onze afdeling valt. We bieden onder meer ondersteuning met presentaties en informatie over hoe GetMyInvoices geïntroduceerd kan worden in gesprekken met klanten van onze partners.

Vanuit waar werkt u?
Persoonlijk hou ik er van om naar het kantoor te gaan. Vanwege de huidige Corona pandemie werkt ik momenteel ook vanuit huis. Ik heb geluk dat ik niet hoef te werken aan de keukentafel; ik heb een bedrijfshoek met een GetMyInvoices achtergrond. Een keer per week ga ik naar het kantoor in Kassel. Ik heb dat nodig voor persoonlijke interactie. Naast dat werkt ons team digitaal vanuit verschillende locaties. Op dit moment hebben wij ons ontwikkeld in een divers, multi-nationaal team – we will onze activiteiten uitrollen naar meerdere landen en in staat zijn om de vragen van onze klanten te beantwoorden in hun eigen taal.

Werkt u met andere afdelingen, zo ja, welke?
De hele samenwerking verloopt in principe soepel en met een grote wendbaarheid. We zijn niet alleen gelinkt aan marketing maar ook aan de ontwikkelingsafdeling en alle andere afdelingen. Het is een groot voordeel dat iedereen het product zo goed kent dat ze op elk moment klanten kunnen ontmoeten met kennis die hun directe divisie overstijgt.

Wat vind u vooral leuk?
Ik kan mijn ideeën heel goed implementeren in het GetMyInvoices-team. Niemand hoeft eerst vier van de vijf instanties te doorlopen. Of het nu gaat om ideeën of wensen van de klant, veranderingen zijn altijd welkom en snel doorgevoerd.

Test GetMyInvoices
nu 14 dagen gratis

Maak gebruik van de voordelen van geautomatiseerd factuurbeheer:
Beter overzicht. Minder boekhoudkundig werk. Meer tijd voor uw ideeën.

Test gratis

laat een bericht achter

Weitere interessante
Beiträge

More you: Snel op weg met GetMyInvoices

De REICHARDT – Buchhaltungsservice van München heeft een uitdagende missien: Een nieuw imago geven aan de...

10.03.2021

Voordelen van geautomatiseerde facturering voor meer focus op uw bedrijf

We zijn allemaal bekend met de financieële afdeling en het praten over de vreselijke factureringsprocessen...

29.03.2021

GetMyInvoices – Achter de schermen: Projectmanagement

Als een onderdeel van onze series  „GetMyInvoices – Achter de schermen“, deze keer krijgt u...

13.01.2021