GetMyInvoices op de Tax Advisor Expo 2022

woensdag, 23. maart 2022 | 0 Opmerkingen

De Tax Advisor Expo heeft afgelopen vrijdag plaatsgevonden in Cologne en GetMyInvoices nam deel als exposant. In dit artikel kun je meer lezen over onze indrukken en ervaringen.

Dingen begonnen te lopen op donderdag 17 maart om alles op tijd klaar te maken voor de beurs. Ons team reed een dag eerder naar Cologne om alles op te zetten. We versierde onze stand met onze tentoonstellingswand, roll-ups, bartafels en stoelen. Ook een paar giveaways zoals onze populaire GetMyInvoices gummy beertjes konden niet worden gemist.

Op 18 maart opende de Tax Advisor Expo haar deuren om 9 uur ‘s ochtends bij XPost Cologne. De locatie was vlakbij de Mediapark en erg gemakkelijk te bereiken ter voet en bij verschillende andere soorten vervoersmiddelen.  

De beurs, en in het bijzonder onze stand, was snel gevuld. Gezien onze stand centraal gelegen was in de beurs, ontvingen wij goede zichtbaarheid tijdens de expo. Onze hoofd Sales Jan Moritz Wagner en ook onze Marketing Manager Nelly Brüssing gebruikte deze mogelijkheid om bestaande contacten te versterken en het werven van nieuwe contacten. De organisator verwachtte ongeveer 1.500 deelnemers en volgens de verwachtingen is dit doel waarschijnlijk ook bereikt.

Steuerberater Expo 1

Veel belastingadviseurs bezochten, in het bijzonder in de ochtend, onze stand. De meerderheid van hen  had alreeds eerste contactpunten met onze factuurbeheer oplossing. In sommige gevallen was GetMyInvoices zelfs geadviseerd door cliënten, welke hen toestaat om de software beter te leren kennen door het bezoeken van onze stand.

‘We waren consequent in gesprekken en ik denk dat dat goed is. Normaal ben ik de organiserende persoon achter onze beursoptredens. Ik was blij om hier als persoon te zijn en het verkrijgen van een beter beeld van wat er gebeurt’, vat Nelly samen.

Tijdens de presentaties waren belastingadviseurs voornamelijk geïnteresseerd in het leren hoe ze de oplossing kunnen gebruiken om de samenwerking met hun cliënten te digitaliseren en te optimaliseren. Sommige hadden zelfs ook technische vragen.

Ook software providers en management consultanten representeerde op de beurs en wij hadden met hen interessante discussies over mogelijke samenwerkingen.

Steuerberater Expo 2

De drukte werd minder tegen het einde van de middag en de Tax Advisor Expo beëindigde precies om 5 uur ’s middags.

‘We hebben veel gelijke gezichten ontmoet maar we waren ook in staat om nieuwe potentieële vooruitzichten en partners voor samenwerkingen te genereren. Ik ben trost op ons team’ is de samenvatting van Jan Moritz. De Tax Advisor Expo was het eerste event die wij hielden in onze aanwezigheid sinds onze verschijning op de Accounting Summit in september 2021 wieder in Präsenz durchgeführt haben. ‘Een face-to-face uitwisseling is enorm belangrijk voor onze relaties en samenwerkingen met cliënten. Eindelijk waren we in de mogelijkheid om opnieuw tussen de mensen te zijn’, deelt hij aanvullend.

Vakgenoten fino leden Inga Krämer, Christian Vos en Annika Hoppen van de GrundsteuerDigital-team waren ook op het event in Cologne. Zij presenteerde onze nieuwe oplossing voor de uitdagingen van de hervorming van de onroerendgoedbelasting.

Jakob Stuby was een van de mensen die wij graag wilde ontmoeten. Hij presenteerde de MVP van de laatste oplossing van onze Fino familie voor het eerst op de beurs: KanzleiDrive. De KanzleiDrive is een slimme applicatie voor het uitwisselen van gegevens dat belastingsadviseurs toestaat om veilig data en docuementen uit te wisselen met cliënten.

Steuerberater Expo 3

We kijken uit naar het volgende event!

Test GetMyInvoices
nu 14 dagen gratis

Maak gebruik van de voordelen van geautomatiseerd factuurbeheer:
Beter overzicht. Minder boekhoudkundig werk. Meer tijd voor uw ideeën.

Test gratis

Weitere interessante
Beiträge

Amazon Business: Wat zijn de voordelen voor bedrijven

Je bent in een geode ondernemingspositie, als beginnend bedrijf, of als je alreeds jouw gevestigde...

09.07.2021

GetMyInvoices – Achter de schermen: Events op locatie

De accounting Summit in Berlijn in September was het eerste event sinds januari 2020. We...

06.10.2021

GetMyInvoices – Achter de schermen: Sales

SaaS en factuurbeheer hoeven niet droog en afgelegen te zijn. We willen ten alle tijden...

02.11.2020